«Газ України» обмежить постачання газу 24 підприємствам ТКЕ Львівщини

ДК “Газ України” та ВАТ “Львівгаз” мають намір з 13 грудня обмежити постачання газу 24 підприємствам комунальної теплоенергетики Львівської області, які мають найбільші борги за спожитий газ та не можуть отримати ліміти газопостачання.

Найбільшими з теплопостачальних підприємств, газопостачання яких буде обмежено, є підприємства ТКЕ міст Перемишляни, Сколе, Жовкви, Дрогобича, комунальне підприємство “Наше місто” (м.Трускавець), КП “Моршинтеплоенерго” (Курорт Моршин), а також підприємства «Бориславтеплоенерго” (м. Борислав) та “Залізничнетеплоенерго” (м. Львів), які споживають газ без затверджених лімітів.

Слід відзначити, що найбільше теплопостачальне підприємство Львівщини – МКП “Львівтеплоенерго” (Львів) збільшило рівень розрахунків за спожитий газ у грудні до 73%. Даний показник з початку 2004 року склав 77%. Разом з тим, підприємства ТКЕ постійно перевищують затверджені лімітів газопостачання, що створює напружену ситуацію з поставками газу до м. Львова.

Рівень розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики Львівщини з початку року складає 79%; у грудні - 60%. З огляду на це ДК “Газ України” закликає громадян та теплопостачальників Львівщини продовжити підвищення рівня розрахунків за газ, аби уникнути проблем з газо- та теплопостачанням області.

Інші новини