“Газ України” звернеться до Генпрокуратури та МВС з приводу незаконного затримання закарпатською міліцією працівників компанії в Ужгороді та перешкоджання виконанню їх службових обов’язків

ДК “Газ України”, що входить до складу НАК “Нафтогаз України”, має намір у понеділок звернутися до Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ з приводу незаконного затримання та утримання протягом 10 годин в приміщенні УМВС в Закарпатський області двох працівників Компанії, що перебували у службовому відрядженні в Ужгороді.

Працівниками УМВС України в Закарпатський області 13 серпня безпідставно затримано працівників “Газу України”, які прибули до Ужгороду з метою проведення наради в облдержадміністрації щодо вирішення проблеми заборгованостей місцевих підприємств теплокомуненерго. Оскільки на нараді питання погашення боргу вирішено не було, працівники “Газу України” відключили від газопостачання КП “Ужгородтеплокомуненерго”. Проте відразу по цьому з ініціативи облдержадміністрації обласна міліція вжила до них силових заходів, без їжі та напоїв з 7 вечора до 5 ранку незаконно та безпідставно утримуючи їх у приміщенні УМВС в Закарпатський області.

Своїми діями закарпатська влада та місцева міліція порушили права людини, закріплені Конституцією України, законодавчими та підзаконними актами, та міжнародними договорами, підписаними з боку України. Брутально було порушено законодавство про забезпечення національної економіки та населення природним газом.

ДК “Газ України” сподівається, що керівництво держави, Міністерство внутрішніх справ та Генеральна прокуратура України дадуть належну оцінку міліцейському свавіллю по указці обласної державної адміністрації в Закарпатті щодо працівників Компанії та підприємств, що входять до її структури.

16 серпня ДК “Газ України” проведе у Києві брифінг та оприлюднить факти, які розкриють зухвалість та незаконність дій керівництва та співробітників УМВС у Закарпатський області.

Інші новини