Голова правління НАК “Нафтогаз України” провів переговори з міністром нафти Арабської Республіки Єгипет

22 червня 2005 року відбувся робочий візит делегації НАК “Нафтогаз України” на чолі з першим заступником міністра палива та енергетики України - головою правління НАК “Нафтогаз України” Олексієм Івченком до Арабської Республіки Єгипет.


Під час візиту відбулись зустрічі та переговори з міністром нафти Арабської Республіки Єгипет Самехом Саміром Фахмі, на якій було обговорено питання співробітництва між міністерством нафти Єгипту та НАК “Нафтогаз України” в нафтогазовій сфері. Сторони домовились про активізацію роботи за участю НАК “Нафтогаз України” в проектах з розробки запасів вуглеводнів на території Єгипту. Окрему увагу було приділено результатам міжнародного тендеру з розвідки, розробки та видобування нафти і газу на блоці Алам Ель-Шавіш Іст (ІІ), в якому НАК “Нафтогаз України” було оголошено переможцем.


Міністр нафти Єгипту запропонував українській стороні взяти участь у наступному міжнародному тендері з розвідки та видобування нафти і газу та в будівництві нафтогазової інфраструктури на території Арабської Республіки Єгипет. Українська сторона висловила намір взяти участь у міжнародному консорціумі з будівництва “Арабського газопроводу”.

Інші новини