Голова правління НАК “Нафтогаз України” в ході візиту до ОАЕ зустрівся з високопосадовцями ОАЕ та Правителем Емірату Ель-Фуджейра

21-22 червня 2005 року відбувся робочий візит делегації НАК “Нафтогаз України” на чолі з головою Правління НАК “Нафтогаз України” Олексієм Івченком до Об‘єднаних Арабських Еміратів.


Під час візиту відбулись зустрічі та переговори з міністром енергетики ОАЕ Мохаммадом бін Дхейн Аль Хамілі, заступником міністра економіки та планування ОАЕ, керівництвом Національної нафтової компанії (ADNOC), на яких було обговорено питання співробітництва в нафтогазовій сфері.


Делегацію НАК “Нафтогаз України” прийняв Правитель Емірату Ель-Фуджейра шейх Хамад Мухамад Аль Шакрі. Голова правління НАК “Нафтогаз України” поінформував Правителя Емірату Ель-Фуджейра про роботи, що здійснюються українською стороною по реалізації проекту з розвідки та видобування вуглеводнів на чотирьох блоках, розташованих в Еміраті Ель-Фуджейра. Сторони висловили задоволення ходом реалізації даного проекту.

Інші новини