Голова правління НАК “Нафтогаз України” Володимир Шелудченко відбув до Азербайджану для участі в засіданні українсько-азербайджанської міжурядовій комісії з питань економічної співпраці

м. Київ 31 серпня 2006 р.

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Володимир Шелудченко сьогодні відбув до Азербайджану у складі делегації Кабінету міністрів України для участі у роботі сьомого засідання Спільної міжурядової україно-азербайджанській комісії з питань економічної співпраці. Делегацію очолює віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв.

У ході дводенної роботи Комісія розгляне питання співпраці України та Азербайджану у паливно-енергетичному комплексі. Зокрема, залучення азербайджанських компаній-власників нафти до реалізації проекту транспортування легкої каспійської нафти трубопроводом “Одеса-Броди” та його перспективного продовження до портів Балтійського і Північного морів.

Завданням Комісії є розробка механізмів сприяння українським та азербайджанським підприємствам щодо їх участі у розвідці, видобутку та переробці нафти і газу на території України та Азербайджану.

Очікується, що 1 вересня учасники міжурядової комісії підпишуть Угоду про співпрацю у паливно-енергетичному комплексі між Україною та Азербайджаном.

Інші новини