Головним директором виконавчим Групи Нафтогаз призначено Отто Ватерландера

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» призначила Отто А. Ватерландера головним директором виконавчим Групи Нафтогаз. Також Ватерландер зберігає за собою посаду виконавчого директора з трансформації Групи

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» призначила Отто А. Ватерландера головним директором виконавчим Групи Нафтогаз. Також Ватерландер зберігає за собою посаду виконавчого директора з трансформації Групи.

Таким чином, Отто Ватерландер буде відповідати за операційні та трансформаційні процеси в Групі, зокрема для впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізації крос-функціональних процесів та розробки баз даних процесів.

«Отто Ватерландер активізував і практично перезапустив процес трансформації Групи Нафтогаз за той час, що він приєднався до нашої команди. Він наочно довів, що світові корпоративні рішення та стандарти можуть і мають працювати в українській державній компанії. Тому ми очікуємо, що з новими повноваженнями Отто допоможе Нафтогазу стати для акціонера та бізнесу партнером, який є справжнім законотворцем нових стандартів роботи», — сказав голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Отто Ватерландер має 30-річний досвід роботи в різних сегментах нафтогазової галузі. Має великий досвід управління трансформацією, збільшення ефективності операційної та комерційної діяльності, а також розвитку бізнесу. Зарекомендував себе як фахівець з питань укладання та арбітражного супроводження довгострокових контрактів на ринку природного газу та СПГ.

До приходу в Нафтогаз пан Ватерландер був старшим партнером у McKinsey & Company і брав участь в управлінні нафтогазовим напрямком на міжнародному рівні, а ще раніше - партнером з енергетичного напрямку в Booz & Company. Свою кар’єру він почав у травні 1990 року в Royal Dutch Shell, де працював на різних посадах в Нідерландах та Венесуелі до кінця 1997 року.

Отто Ватерландер здобув ступінь магістра з економіки підприємства в Університеті Еразма Роттердамського; володіє голландською, англійською, німецькою та іспанською мовами.

Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
Інші новини