Головою правління Укргазвидобування призначено Олега Прохоренка

Олег Прохоренко захистив на засіданні номінаційного комітету власну програму розвитку Укргазвидобування та план дій на короткострокову перспективу

Рішенням загальних зборів акціонерів Укргазвидобування від 24 червня 2015 року за погодженням із Міністерством енергетики та вугільної промисловості відповідно до наказу від 24 червня 2015 р. №400 обрано Олега Прохоренка головою правління ПАТ «Укргазвидобування».

Кандидатуру Олега Прохоренка було подано Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та погоджено номінаційним Комітетом КМУ з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств. Олег Прохоренко захистив на засіданні номінаційного комітету власну програму розвитку Укргазвидобування та план дій на короткострокову перспективу.

Олег Прохоренко отримав ступінь бакалавра з економіки та державного управління у Дартмутському Коледжі (США) та магістра державного управління у Школі державного управління ім. Кеннеді при Гарвардському університеті. З 2007 року працював у компаніях McKinsey & Company Middle East, McKinsey & Company Ukraine на посадах менеджера проектів, консультанта та молодшого партнера. Брав участь у створенні стратегії реформування українського газового сектору. Має досвід оптимізації бізнес-процесів та реструктуризації компаній нафтогазового сектору.

Радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України на громадських засадах Адомас Аудіцкас зазначив: «Для української економіки критично важливо підвищити ефективність роботи державних підприємств. Ми підтримуємо залучення до керівництва такими компаніями менеджерів із західним досвідом. Це допоможе реформувати роботу цих підприємств на основі світових стандартів та зробить державні компанії більш прозорими і зрозумілими для західних партнерів».

«Укргазвидобування – це важливий державний актив та одна з найбільших компаній України. Для того, щоб максимально збільшити користь, яку цей актив приносить всім громадянам України, необхідно провести реформування компанії, підвищити її прозорість, залучити інвестиції та збільшити видобування. Олег Прохоренко має досвід у розробці планів трансформації великих нафтогазових компаній та залученні інвестицій, отримав якісну західну освіту. Вважаємо такі характеристики доречними на позиції керівника Укргазвидобування», — сказав голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини