Голову правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка офіційно представили колективу Компанії

Нового голову правління Нафтогазу представив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов представив нового голову правління НАК «Нафтогаз України» (далі — Компанія) Юрія Вітренка колективу Компанії.

Немчінов підкреслив, що більшість працівників вже знають Юрія Вітренка за його роботою в Нафтогазі та в якості виконувача обов’язків міністра енергетики, і подякував йому від імені уряду за ефективну роботу на посаді т. в. о. міністра.

Юрій Вітренко подякував, що процес передачі повноважень проходить конструктивно і закликав колектив до подальшої співпраці.

«За роботу, друзі. Сподіваюсь, що, попри складнощі, разом ми зможемо зробити все необхідне для подальшого розвитку Компанії. Надалі ми ще матимемо особисті зустрічі з усіма керівниками для налагодження роботи», — наголосив новий очільник Нафтогазу.

Нагадаємо, Андрій Коболєв подякував колективу Групи Нафтогаз за сім років роботи над впровадженням реформ та попросив правління та директорів дивізіонів і функцій Групи максимально зберегти високі стандарти роботи та продовжити розпочаті проекти та ініціативи.Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
 

 

Інші новини