ГПУ «Полтавагазвидобування» ввело в експлуатацію нові свердловини на Копилівському родовищі

Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» ДК «Укргазвидобування» ввело в експлуатацію дві свердловини (№30 та №32) на Копилівському родовищі поблизу Полтави. Добова потужність нових свердловин складає до 100 тис. куб. м природного газу на добу.

За результатами робіт на Копилівському родовищі у 2006 році відкрито новий поклад в горизонті М-1 московського ярусу середнього карбону на глибинах 4100 м. Це суттєво збільшує перспективи родовища. Протягом липня поточного року ГПУ «Полтавагазвидобування» планує ввести в експлуатацію ще одну свердловину на Копилівському УКПГ. Орієнтовна потреба Полтави у природному газі у літній період складає близько 800 тис. куб. м на добу.

Довідка: Копилівське родовище входить до складу Машівського промислу з видобутку газу, нафти та газового конденсату. Родовище характеризується складними поверхневими умовами. Значна частина родовища знаходиться під містом Полтава та заплавами річок Ворскла і Коломак. Родовище було відкрите у 2003 році. При випробуванні горизонту в інтервалі 2610-2616 м було отримано промисловий приплив газу близько 100 тис. куб. м на добу.

Копилівська установка комплексної промислової підготовки природного газу була введена в експлуатацію в травні 2006 року. Перспективні запаси газу родовища оцінюються у 7,3 млрд. куб. м. Вартість будівництва установки склала 12 млн. грн. Нині ГПУ «Полтавагазвидобування» експлуатує 33 установки з комплексної підготовки газу та нафти.

Інші новини