Група Нафтогаз і КМДА розвиватимуть інфраструктуру для електрокарів

Група Нафтогаз планує відкрити щонайменше 50 електричних зарядних станцій в столиці, забезпечивши можливість зарядки електрокарів у всіх районах Києва

Група Нафтогаз і Київська міська державна адміністрація (КМДА) уклали Меморандум про взаємодію та співпрацю щодо створення та розвитку інфраструктури для електричних автомобілів. Сторони домовились об’єднати зусилля у впровадженні енергоефективних та екологічно безпечних технологій, популяризації використання електрокарів та створення відповідної інфраструктури для їх підзарядки у місті Києві.

Група Нафтогаз планує відкрити щонайменше 50 електричних зарядних станцій в столиці, забезпечивши можливість зарядки електрокарів у всіх районах міста.

«Київ вітає ініціативи, покликані покращити екологічну безпеку міста та продовжує втілювати масштабні проекти в цьому напрямку. Використання відновлювальних джерел енергії завдяки збільшенню кількості зарядних станцій для електрокарів сприятимуть зменшенню викидів шкідливих газів від автомобільного транспорту, а отже — поліпшенню стану атмосферного повітря у Києві, що є одним із пріоритетних напрямів розвитку міста», — зауважив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Зарядна станція, яку встановили в рамках Меморандуму, вже працює на Бессарабській площі у центрі столиці. Там облаштували чотири паркомісця із зарядним комплексом типу EUA-2, що підходить для основних видів електромобілів світових брендів. Середній час зарядки одного автомобіля — до 2,5 годин. Розрахуватися водії можуть банківською карткою за допомогою спеціального додатку на мобільному телефоні.

«Розвиток мережі електрозарядних станцій в українській столиці є важливою складовою стратегії Групи Нафтогаз. З одного боку, ми збільшуємо частку проектів з альтернативної енергетики для досягнення вуглецевої нейтральності у 2040 році. З іншого — робимо свій вагомий внесок у покращення екологічної ситуації в нашій країні. Немає сумніву, що вулиці наших міст і надалі наповнюватимуться безпечним та екологічним електротранспортом. А мережа WeEnergy допоможе підготувати необхідну для цього транспорту інфраструктуру. Ми вдячні КМДА за підтримку наших ініціатив та спільну роботу з розвитку електромобільної галузі», — зазначив Сергій Перелома, перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, Група Нафтогаз з 2020 року створює мережу електрозарядних станцій в Києві. Перші зарядні станції для авто були встановлені на вулиці Богдана Хмельницького, Кловському узвозі та біля Міжнародного аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського (Жуляни).

Електрозарядка на Бессарабській площі стала четвертим проектом компанії та черговим кроком до реалізації плану з масштабного виходу на ринок електрозарядних пристроїв.


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини