Група Нафтогаз передає відремонтовані ШВЛ-апарати українським лікарням

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв передав сертифікати на відремонтовані апарати штучної вентиляції легень лікарям шести київських медичних закладів. Захід відбувся у Верховній Раді України за участі ...

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв передав сертифікати на відремонтовані апарати штучної вентиляції легень лікарям шести київських медичних закладів. Захід відбувся у Верховній Раді України за участі народних депутатів та медиків.

Загалом Група Нафтогаз оплатила ремонт 49 апаратів штучної вентиляції легень iVent 201 виробництва компанії General Electric Healthcare, що застосовуються для лікування важко хворих, зокрема на коронавірус SARS-CoV-2. Наразі техніка вже частково передана до медичних закладів або ж знаходиться у процесі доставки до лікарень у 12 регіонах України.

Загальна вартість послуг з ремонту апаратів ШВЛ склала майже 4,24 млн грн.

«Група Нафтогаз завжди на сторожі національних інтересів держави і активно допомагає вирішувати суспільно-значущі проблеми всіх українців. На жаль, одним з таких викликів стала пандемія COVID-19. Кожного дня кількість хворих зростає. І найважче зараз тим, хто на передовій цієї боротьби – лікарям та медичним закладам. Пандемія не зупиняється, тому ми продовжуємо допомагати. Швидко відреагувавши на запит лікарів, нам вдалось знайти сертифікованого підрядника, який у максимально стислі терміни зміг виконати послуги з ремонту ШВЛ-апаратів та передати їх медичним закладам. Сподіваємось, ця допомога полегшить роботу лікарів у їхній боротьбі зі підступною недугою, що охопила світ. Низький уклін вам за вашу працю», — зазначив Андрій Коболєв.

Голова правління Нафтогазу з народними депутатами передали сертифікати на відремонтовані апарати Київському міському пологовому будинку №3, Клінічній лікарні №15 Подільського району міста Києва, Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні, Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, Київській міській клінічній лікарні №12 та Київській міській клінічній лікарні №2.

Всього в українських лікарнях налічується близько 450 апаратів ШВЛ виробництва GE різних років, розповів народний депутат, голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Жупанин. За його словами, 94 з них були відремонтовані протягом останніх місяців позабюджетним коштом, найбільше – Групою Нафтогаз. «Часто лікарні потребують саме ремонту старих апаратів, оскільки це швидше, дешевше і лікарі вже навчені працювати саме з ними», — пояснив депутат.

Довідка:

Від початку пандемії COVID-19 допомога Група Нафтогаз лікарням і громадам перевищила 650 млн грн.

Зокрема, у травні цього року Група Нафтогаз доставила до України 200 тонн гуманітарного вантажу — сучасну медичну техніку та якісні засоби індивідуального захисту для 121 лікарні в 15 регіонах України. А саме — 500 тис. захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентген-апаратів та 50 портативних УЗД-пристроїв.

Також на потреби 227 громад по всій Україні Групою Нафтогаз було передано близько 9 тисяч літрів дезінфікуючих засобів, понад мільйон захисних рукавиць, 200 тис. респіраторів, понад 500 тис. захисних масок, біля тисячі безконтактних термометрів, близько 6 тисяч захисних медичних окулярів та інших медичних засобів.

Окрім того, Нафтогаз допоміг Міністерству освіти та науки закупити засоби індивідуального захисту для проведення ЗНО (медичні маски, пірометрами, санітайзери, халати та щитки). Всього було забезпечено потребу для 1714 пунктів (5188 пункто-тестувань) проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. Партнерами проекту стали ЮНІСЕФ в Україні та Посольство Швейцарії в Україні.

Департамент з інтегрованих комунікацій
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»Інші новини