Група Нафтогаз передала допомогу медикам у 10 областях

Група Нафтогаз з початку карантину направила 12,3 млн грн на допомогу медикам громад з 10 областей, в яких працюють адміністративні та виробничі потужності Нафтогазу. Ці кошти використали ...

Група Нафтогаз з початку карантину направила 12,3 млн грн на допомогу медикам громад з 10 областей, в яких працюють адміністративні та виробничі потужності Нафтогазу. Ці кошти використали для закупівлі засобів індивідуального захисту, дезінфекторів і медичного обладнання.

Цього тижня вдалось розширити допомогу лікарням ще на три області — Волинську, Чернівецьку та Черкаську.

Загалом, за тиждень, що минув, підприємства Групи передали лікарям з 61 громади у 15 районах: респіратори, маски, медичні рукавиці, окуляри, обтюратори для окулярів, станції очистки окулярів, дезінфектори.

Також Група надала фінансову допомогу КНП «8-а клінічна лікарня» (Львів) для закупівлі захисних костюмів та ларингоскопічних наборів.

«Нафтогаз розробив програму підтримки громад на час пандемії коронавірусу і сформував уніфіковані пакети допомоги для місцевих лікарень. Наші співробітники у регіонах передають своїм громадам необхідний матеріально-технічний ресурс, щоб забезпечити нормальну життєдіяльність та підтримати медичні заклади», — розповів перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома, голова штабу оперативного реагування, протидії, попередження та запобігання наслідкам пандемії коронавірусу COVID-19 Групи Нафтогаз.Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
Інші новини