Група Нафтогаз передала медикам допомоги на 4 млн грн для боротьби з коронавірусом

«В умовах пандемії лікарі перебувають в зоні ризику, нарівні з воїнами на передовій, яких співробітники Нафтогазу підтримують з 2014 року. Тепер ми вирішили разом із громадами і їхніми лікарнями визначити потреби медиків, щоб допомогти засобами індивідуального захисту та необхідним обладнанням», — розповів Андрій Коболєв

Підприємства та співробітники Групи Нафтогаз передали 4 млн грн на підтримку медиків у громадах, де розташовуються адміністративні та виробничі потужності Групи.

«В умовах пандемії лікарі перебувають в зоні ризику, нарівні з воїнами на передовій, яких співробітники Нафтогазу підтримують з 2014 року. Тепер ми вирішили разом із громадами і їхніми лікарнями визначити потреби медиків, щоб допомогти засобами індивідуального захисту та необхідним обладнанням», — розповів Андрій Коболєв, голова правління НАК «Нафтогаз України».

Співробітники головного офісу Нафтогазу передали захисні маски, респіратори, костюми та дезінфектори Київській міській клінічній лікарні №17, станції швидкої допомоги, Київській міській клінічній лікарні №4 та Інституту педіатрії, акушерства і гінекології.

АТ «Укргазвидобування» разом зі своїми громадами визначають пріоритетні напрями допомоги. Зокрема, надано кошти для 11 центральних районних лікарень у Харківській, Полтавській та Львівській областях на закупівлю захисних засобів для лікарів і медичного обладнання, а також — кошти для монтажу кисневих систем для Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» (Київ).

Шебелинське ВПГКН (Shebel) виділило 10 тис. л дизельного пального для автомобілів «швидкої допомоги» Харківського обласного центру екстреної медичної допомоги.

АТ «Укрспецтрансгаз» надав кошти Долинській багатопрофільній лікарні (Івано-Франківська обл.) для закупівлі медичного обладнання для генерування кисню.

ГПК «Нафтогаз України» передала засоби дезінфекції для Кіровоградської обласної лікарня (опорна інфекційна клініка).

Підприємства Групи Нафтогаз продовжують узгоджувати напрями допомоги громадам і лікарням, у регіонах розміщення виробничих потужностей.Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини