Група Нафтогаз перемогла у двох номінаціях Forum Zakupki

НАК «Нафтогаз України» визнано кращим учасником торгів у системі Prozorro за кількістю торгів та обсягом зекономлених коштів

НАК «Нафтогаз України» визнано кращим учасником торгів у системі Prozorro за кількістю торгів та обсягом зекономлених коштів. На 5800 тендерів загальним обсягом 14,7 млрд грн Нафтогаз зекономив більше 1 млрд грн.

Ще одним переможцем конкурсу кращих учасників системи Prozorro стало ПАТ «Укргазвидобування», яке провело найбільшу кількість торгів з високою конкуренцією. У середньому на перемогу в кожному з тендерів Укргазвидобування претендувало вісім постачальників. При цьому у середньому по системі Prozorro кількість претендентів на перемогу становить 2,6.

Як зазначив директор з закупівель "Групи Нафтогаз» Роман Біляга, Нафтогаз постійно працює над удосконаленням корпоративних стандартів у сфері закупівель, підвищенням прозорості та ефективності торгів. «Лише відкрите конкурентне середовище здатне забезпечити проведення закупівель з максимальним ефектом, за дійсно актуальними ринковими цінами. Запровадження прозорої системи закупівель вже дозволило "Групі Нафтогаз» зекономити мільярди гривень», – зазначив Роман Біляга.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини