Група Нафтогаз розпочала вимірювальні роботи в рамках спільного з ЄБРР проекту зі скорочення викидів метану

Група Нафтогаз приступила до вимірювальних робіт на своїх виробничих об’єктах в рамках реалізації Проекту зі зниження викидів метану в ланцюгу постачання газу в Україні

Група Нафтогаз приступила до вимірювальних робіт на своїх виробничих об’єктах в рамках реалізації Проекту зі зниження викидів метану в ланцюгу постачання газу в Україні.

На початку червня відбулася перша із запланованої серії кампаній з пошуку та визначення величини витоків метану в атмосферу – роботи проведені на об’єктах АТ «Укргазвидобування» та АТ «Укртрансгаз» у Львівській та Івано-Франківській областях. В ході кампанії використане як сучасне вимірювальне обладнання наземного базування, так і обладнання для дистанційного моніторингу з використанням безпілотного повітряного судна.

Реалізація Проекту дозволить підвищити точність вимірювання викидів метану, запровадити ефективну систему інвентаризації викидів метану та процедури регулярної звітності, розробити дорожню карту скорочення викидів метану, а також розробити пропозиції з покращення політики та підходів до скорочення викидів метану.

Проект зі зниження викидів метану в ланцюгу постачання газу в Україні реалізується в рамках тристороннього Меморандуму між Нафтогазом, Європейським банком реконструкції та розвитку та Міністерством екології та природних ресурсів України.

Фінансування впровадження Проекту здійснюється за рахунок коштів ЄБРР, виконавцем робіт є компанія Carbon Limits (Королівство Норвегія).

Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини