Група Нафтогаз за поточний тиждень направила 5,6 млн грн на закупівлю засобів захисту від COVID-19

Зокрема, Група закупила медичні маски, латексні рукавички, дезінфікуючі засоби, захисні окуляри та костюми, пірометри, рідке мило, обладнання для проведення дезінфекції, а також мобільні УФ-стерилізатори

Підприємства Групи Нафтогаз продовжують допомагати медикам по всій країні. Цього разу благодійну допомогу отримують регіональні лікарні та місцеві громади 6 областей. Медичні засоби захисту та дезінфекції, а також медобладнання цього тижня закупили для Київської, Харківської, Чернігівської, Полтавської, Львівської та Івано-Франківської областей – регіонів розташування виробничих потужностей газовидобувного бізнесу та технічного дивізіону Групи.

Зокрема, Група закупила медичні маски, латексні рукавички, дезінфікуючі засоби, захисні окуляри та костюми, пірометри, рідке мило, обладнання для проведення дезінфекції, а також мобільні УФ-стерилізатори.

Крім того, до 10 червня в Україну прибудуть 2 рейси Ан-22 «Антей», що привезуть гуманітарний вантаж з Китаю, а саме: 500 моніторів пацієнта, 38 мобільних цифрових рентген-апаратів, 107 тис. захисних костюмів.

Нагадаємо, що на сьогодні загальна сума допомоги українським лікарням з боку Групи Нафтогаз становить близько 523 млн грн.Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
Інші новини