Інформація щодо розкриття цінових пропозицій аукціону на закупівлю газу

Сьогодні відбулося розкриття цінових пропозицій відкритих торгів зі зменшенням ціни (редукціон) на закупівлю природного газу внутрішнього видобутку у вітчизняних виробників

Сьогодні відбулося розкриття цінових пропозицій відкритих торгів зі зменшенням ціни (редукціон) на закупівлю природного газу внутрішнього видобутку у вітчизняних виробників.

Свої пропозиції подали дві компанії – ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-північ» та ПАТ «Видобувна компанія «Укрнафтобуріння».

Цінові пропозиції учасників були відхилені у зв’язку з перевищенням гранично допустимої ціни закупівлі газу. З протоколом розкриття можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, Нафтогаз оголосив редукціон на закупівлю природного газу 14 червня 2016 року, на якому планував закупити до 200 млн куб. м газу, видобутого вітчизняними виробниками у липні 2016 року. Гранична ціна закупівлі газу складала до 5404,80 грн за тис. куб. м з ПДВ. Редукціон проводився в два етапи: на першому етапі учасникам пропонувалося подати кваліфікаційні пропозиції без зазначення ціни; до другого етапу були запрошені учасники, що пройшли відбір за результатами кваліфікації.

Управління по зв'язках з громадськістю
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»Інші новини