Інформаційне повідомлення До уваги осіб, які бажають взяти участь у відкритому конкурсі з продажу прав вимоги Держкомітету України з державного матеріального резерву

У газеті “Урядовий кур’єр” від 12 вересня 2007 року №166 у розділі “Інформація. Оголошення” було опубліковано оголошення Державного комітету України з державного матеріального резерву про проведення останнім 27.09.07 о 16 год. 00 хв. відкритого конкурсу з продажу прав вимоги Держкомрезерву до своїх боржників, у тому числі до Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” щодо повернення природного газу у об’ємі 1318080782,00 куб. м згідно з договором позичання (лот №16).

НАК “Нафтогаз України” вважає своїм обов’язком поінформувати усіх осіб, які бажають взяти участь у зазначеному конкурсі, про те, що інформація стосовно існування між НАК “Нафтогаз України” та Держкомрезервом договору позичання наведеної вище кількості природного газу не відповідає дійсності.

Зазначений факт встановлено у процесі розгляду спору між НАК “Нафтогаз України” та Держкомрезервом, а також підтверджено судовим рішенням, яке набрало законної сили.

З огляду на зазначене вище, а також враховуючи обов’язковість судового рішення, яким НАК “Нафтогаз України” зобов’язана повернути на користь Держкомрезерву 1318080782,00 куб. м природного газу на суму 369 495 490,80 грн., НАК “Нафтогаз України” повідомляє про те, що виконає рішення суду виключно на користь Держкомрезерву у порядку та спосіб, визначені судом, а не на користь будь-яких інших осіб, які в ході проведення конкурсу придбають у Держкомрезерву права вимоги до НАК “Нафтогаз України”.

За більш детальною інформацією просимо звертатися за тел. 8 (044) 586 37 72 (Кость Ігор Юрійович).

Інші новини