Інвестиції ДК „Укргазвидобування” у 2004 році складуть понад 1,8 млрд. грн.

ДК „Укргазвидобування”, що входить до складу НАК “Нафтогаз України”, збільшує обсяги власних інвестицій у розвиток вітчизняного газовидобутку. У І півріччі 2004 р. Компанія інвестувала у газову промисловість близько 840 млн. грн. Відповідно до виробничої програми, протягом липня-грудня інвестиції перетнуть межу в 1 млрд. грн.

У ІІ півріччі 2004 року ДК “Укргазвидобування” вкладатиме кошти в усі напрямки своє діяльності. Зокрема, 288 млн. грн. буде виділено на пошуково-розвідувальне буріння, 136 млн. грн. – на експлуатаційне буріння, 191 млн. грн. – на будівництво виробничих об’єктів, 6 млн. грн. – на будівництво об’єктів соціальної сфери.

За попередніми розрахунками, необхідний обсяг інвестицій у діяльність ДК „Укргазвидобування” в 2005 році становитиме 2,3 млрд. грн. З них майже 300 млн. грн. Компанія намір спрямувати на реалізацію інвестиційних програм з освоєння групи пріоритетних родовищ: Українсько-Березівського, Більського, Західно-Солохівського, Кобзівського, Солохівської площі та Павлівсько-Біляєвської зони.

“Збільшення обсягів інвестицій у пошук та розробку нових запасів вуглеводнів є запорукою подальшого розвитку газовидобувної галузі України, – зазначив Генеральний директор ДК “Укргазвидобування” Євген Бакулін. – До 2010 року Компанія планує збільшити щорічні обсяги газовидобутку до 20 млрд. куб. м.”

Довідка: У І півріччі ДК „Укргазвидобування” видобула 7,15 млрд. куб. м. природного газу, що на 210 млн. куб. м більше у порівняні з аналогічним періодом минулого року. Загалом у 2004 році Компанія планує видобути 14,35 млрд. куб. м, на 350 млн. грн. перевищивши показник 2003 року.

Інші новини