Керівництво Туркменістану і «Нафтогазу України» обговорили перспективи співпраці в газовій галузі

24-25 жовтня делегація НАК «Нафтогаз України» на чолі з головою правління Юрієм Бойко відвідала Туркменістан, де взяла участь у святкуванні 12-ої річниці незалежності Республіки.

У ході урочистих заходів голову Компанії Юрія Бойко прийняв Президент Туркменістану Сапармурат Ніязов. На переговорах сторони висловили задоволення розвитком двосторонньої співпраці в газовій галузі і відмітили чітке виконання домовленостей про поставки природного газу і розрахунки за нього.

Сапармурат Ніязов і Юрій Бойко обговорили перспективи розвитку україно-туркменських взаємовідносин в нафтогазовій галузі, зупинившись на перспективах укладення довгострокового контракту на поставки природного газу в Україну в 2007-2031 роках.

Сторони обговорили проект будівництва нового газопроводу на території Туркменістану, Казахстану і Росії. Українська сторона запропонувала три варіанти його будівництва, а також надала аналіз предпроектної ситуації.

«Ми з глибоким задоволенням зазначаємо, що наша співпраця розвивається успішно, - заявив за підсумками зустрічі голова правління «Нафтогазу України» Юрій Бойко. - Україна впритул наблизилася до укладання 25-річного контракту на поставки природного газу, а також готова брати участь в будівництві нового газопроводу при наявності гарантій довгострокових поставок туркменського газу в нашу країну».
 

 

Інші новини