Кількість зазіхань на майно нафтогазового комплексу України скоротилася більш ніж удвічі

Протягом першого півріччя 2006 року завдяки заходам, вжитим Департаментом безпеки НАК «Нафтогаз України» спільно з правоохоронними органами, кількість протиправних посягань на об'єкти НАК «Нафтогаз України» та її дочірніх підприємств скоротилася більш ніж удвічі порівняно з аналогічним періодом 2005 року. Збитки від таких протиправних дій за цей ж період скоротилися майже в 4 рази.

Зокрема, у першому півріччі поточного року виявлено лише 61 факт несанкціонованого втручання в роботу нафтогонів та газоконденсатопроводів, що утричі менше порівняно з аналогічним періодом 2005 року.

Найбільшу кількість посягань на об'єкти нафтогазового комплексу було зареєстровано у Сумській, Полтавській, Івано-Франківській, Харківській та Чернігівській областях. Саме в цих регіонах виявлено 72% усіх правопорушень щодо підприємств Компанії.

Основними об'єктами протиправних зазіхань є установки електрохімічного захисту магістральних та промислових трубопроводів, лінії електропередач, технологічного зв’язку та дистанційного управління арматурою, засоби телемеханіки, продукти видобування, паливо-мастильні матеріали.

Найбільшим розкритим злочином проти об’єктів нафтогазового комплексу стала крадіжка 50 тонн нафти з магістрального нафтопроводу Лисичанськ-Кременчуг. В результаті спільних узгоджених дій працівників безпеки Лисичанського районного нафтопровідного управління ВАТ «Укртранснафта» та міліції Донецької області було затримано групу викрадачів з 3-х осіб, а також автотранспорт та інші знаряддя злочину.

Департамент служби безпеки НАК «Нафтогаз України» продовжує роботу з припинення протиправних посягань на об’єкти нафтогазового комплексу держави.

Інші новини