Команда Нафтогазу обговорила співпрацю з представниками Державного департаменту США

У середу, 18 травня, голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, директор з розвитку бізнесу Нафтогазу Юрій Вітренко та голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко провели зустріч з делегацією уряду США, очолюваною особливим Посланником та Координатором Державного Департаменту США з енергетичних питань Амосом Хокстайном

У середу, 18 травня, голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, директор з розвитку бізнесу Нафтогазу Юрій Вітренко та голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко провели зустріч з делегацією уряду США, очолюваною особливим Посланником та Координатором Державного Департаменту США з енергетичних питань Амосом Хокстайном. У зустрічі також взяв участь посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Представники американського уряду висловили свою високу оцінку та підтримку реформи Нафтогазу та газового ринку України. Вони також позитивно оцінили впровадження в Нафтогазі реформи корпоративного управління на основі принципів ОЕСР для підприємств у державній власності. Крім того, делегація відзначила значний прогрес, досягнутий Нафтогазом у диверсифікації джерел постачання газу в Україну.

Андрій Kоболєв висловив подяку за постійну підтримку перетворень в Нафтогазі з боку уряду США. «Важливість підтримки з боку США важко переоцінити. Ми рішуче націлені продовжувати реформування Нафтогазу та газового ринку України, щоб створити міцну основу для зростання економіки України. Це є складним викликом, як з технічної так і з політичної точки зору. У досягненні цієї амбітної мети для нас надзвичайно важливою є постійна та ефективна підтримка, яку ми отримуємо від наших міжнародних партнерів»,— підкреслив голова правління Нафтогазу.

Серед проектів, які успішно завершені за підтримки уряду США — оцінка модернізації наземної видобувної інфраструктури та реформування процедури закупівель в Укргазвидобуванні.

Крім того, Нафтогаз продовжує реалізацію ряду проектів за підтримки уряду США. Ці проекти спрямовані на підвищення операційної ефективності та якості управління в Нафтогазі та його дочірніх компаніях. Проекти передбачають, зокрема, розробку плану модернізації парку бурового обладнання та оптимізацію планів розробки газових родовищ Укргазвидобування, модернізацію системи фінансової звітності, розбудову нової системи управління капітальними інвестиціями та вдосконалення системи управлінського обліку.

Команда Нафтогазу також обговорила з американською стороною потенційні проекти для майбутньої співпраці. Вони стосуються, зокрема, систем внутрішньою контролю, управління ризиками, розвитку кадрового потенціалу, впровадження ІТ-рішень, енергетичної ефективністі та екологічної безпеки.
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії
«Нафтогаз України»Інші новини