Комерційний дивізіон Групи Нафтогаз очолив Віллем Коппульс

Правління НАК «Нафтогаз України» призначило Віллема Коппульса директором дивізіону «Комерція»

Правління НАК «Нафтогаз України» призначило Віллема Коппульса директором дивізіону «Комерція».

До зони відповідальності Коппульса в дивізіоні Комерція відносяться розвиток сегменту роздрібної торгівлі газом, розвиток трейдингової діяльності, побудова ефективних каналів реалізації природного газу.

Віллем Коппульс понад 25 років відповідав за східноєвропейські ринки та Україну в найбільших європейських енергетичних і газових компаніях — Gaz de France, EDF, GDF SUEZ, ENGIE.
Також Коппульс супроводжував анбандлінг Нафтогазу та виокремлення ТОВ «Оператор ГТС України» як комерційний радник від консорціуму європейських газових операторів, а саме — від Gasunie.

«Віллем Коппульс має великий досвід роботи на конкурентному ринку. Зараз, коли Україна завершує реформу та відкриває ринок газу, такий досвід більш ніж затребуваний. Нам потрібні найкращі практики та стандарти роботи з клієнтами. Сподіваюсь, Віллем допоможе Нафтогазу здійснити своєрідну революцію в сфері енергетичних послуг», — прокоментував призначення голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Також Правління компанії призначило Коппульса генеральним директором ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

Нагадаємо, у рамках адаптації структури Групи до нових ринкових умов, Інтегрований газовий дивізіон було розформовано на два нових дивізіони — «Комерція» і «Розвідка та видобування».
Дивізіон «Комерція» має сфокусувати діяльність на реалізації газу кінцевим споживачам після скасування дії ПСО (покладення спеціальних обов’язків) з 1 липня 2020 року.

Дивізіон «Розвідка та видобування» відповідає за розвідку та видобування газу і рідких вуглеводнів, ефективні інвестиції та нарощування доведених запасів в портфелі Нафтогазу.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»


Інші новини