Максим Рабінович очолив газопостачальну компанію «Нафтогаз України»

Цю посаду він поєднуватиме з позицією заступника директора НАК «Нафтогаз України» з інтегрованого газового бізнесу з питань роздрібного бізнесу, яку обіймає з березня 2019 року

Максим Рабінович призначений директором ТОВ «Газопостачальна компанія (ГПК) «Нафтогаз України», що відповідає в групі Нафтогаз за роздрібне постачання газу для домогосподарств, середнього та малого бізнесу.

Цю посаду він поєднуватиме з позицією заступника директора НАК «Нафтогаз України» з інтегрованого газового бізнесу з питань роздрібного бізнесу, яку обіймає з березня 2019 року.

«Група Нафтогаз є найбільшим видобувником газу в Україні та надійним його постачальником. Раніше більшість споживачів не мали змоги купувати газ безпосередньо в Нафтогазу – сьогодні ми це змінюємо. Місія ГПК «Нафтогаз України» – забезпечити прямі та прозорі продажі газу, найзручніший сервіс для наших клієнтів. Впевнений, досвід та енергійність Максима Рабіновича – саме те поєднання, яке для цього потрібне», - зазначив керівник дивізіону «Інтегрований газовий бізнес» Нафтогазу Андрій Фаворов.

Максим Рабінович розпочав роботу в групі Нафтогаз в березні 2019 року. До приходу в Нафтогаз він займав посаду заступника генерального директора АТ «Укрпошта» з розвитку бізнесу, працював на керівних позиціях в «Новій пошті», «ДТЕК Енерго», «Київенерго», «Ніко Менеджмент».

«Радий приєднатися до команди ГПК «Нафтогаз України». Принцип, яким я завжди керуюсь в роботі: головна людина в компанії – це клієнт. Робитимемо все, щоб забезпечити чесний, прозорий та зручний сервіс для наших клієнтів», - зазначив Максим Рабінович.

Довідково. ТОВ «Газопостачальна Компанія «Нафтогаз України» – стабільний національний постачальник природного газу для населення, середнього та малого бізнесу, який входить до групи Нафтогаз.Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини