Міські ради почали надавати гарантії теплопостачальним підприємствам

НАК «Нафтогаз України» уклала 12 договорів про реструктуризацію заборгованості за природний газ з регіональними теплопостачальними організаціями під гарантії місцевих органів влади. Згідно Закону України від 03.11.16 № 1730-VIII ...

НАК «Нафтогаз України» уклала 12 договорів про реструктуризацію заборгованості за природний газ з регіональними теплопостачальними організаціями під гарантії місцевих органів влади. Згідно Закону України від 03.11.16 № 1730-VIII «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», підприємства, які мають заборгованість за використаний газ, можуть її реструктуризувати за умови, що місцеві органи влади надають Нафтогазу гарантії виконання договорів.

Вже три міські ради України скористались цією можливістю для запобігання відключенню газу місцевим тепловиробникам. Зокрема станом на 13 грудня відповідні договори Нафтогаз підписав з Рубіжанською (27,9 млн грн), Кіровоградською (83,0 млн грн) та Кам’янською (2,1 млн грн) міськими радами та тепловиробниками зазначених регіонів.

Крім того, Володимир-Волинська, Лисичанська, Моршинська, Теплодарська та Олександрійська міські ради прийняли рішення про надання гарантій, оформили та передали до Нафтогазу відповідні договори, які наразі опрацьовуються.

«Нафтогаз вітає рішення відповідальних міських рад надати гарантії на реструктуризовану заборгованість комунальних тепловиробників, щоб зберегти тепло в оселях місцевих мешканців. Компанія завжди буде йти назустріч органам місцевої влади, які прагнуть вирішити проблему заборгованості власних комунальних підприємств згідно умов законодавства», – зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини