Міжнародна конференція нафтогазового комплексу України

Вчора, під час проведення у Києві міжнародного форуму «Нафта та Газ 2016», у конференц-залі ВЦ ACCO International відбулась міжнародна конференція «Нафтогазовий комплекс України на шляху реформування, модернізації та розвитку».

Вчора, під час проведення у Києві міжнародного форуму «Нафта та Газ 2016», у конференц-залі ВЦ ACCO International відбулась міжнародна конференція «Нафтогазовий комплекс України на шляху реформування, модернізації та розвитку». Організатором конференції традиційно виступила НАК «Нафтогаз України».

У заході взяли участь представники менеджменту компаній нафтогазового комплексу України, зарубіжні гості, експерти галузі, провідні спеціалісти з геології, видобутку вуглеводнів, розробки родовищ, транспортування нафти та газу.

На початку роботи конференції з вітальним словом виступив Шевкі Аджунер, директор ЄБРР в Україні.

Перша тематична сесія конференції була присвячена питанням подальшого розвитку українського нафтогазового сектора й мала назву «Стратегія розвитку та реформування нафтогазового комплексу України». Відкрив сесію голова Держенергоефективності Сергій Савчук. У своєму виступі він представив національну програму по енергоефективності до 2020 року і дорожньої карти щодо її реалізації.

Також виступили представники керівної ланки НАК «Нафтогаз України», які розповіли про проведену роботу по реформуванню компанії і бачення її майбутнього.

Так, член правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Колбушкин розповів про стратегічні завдання, які постають перед компанією сьогодні. А радник голови правління компанії Андрій Бойцун говорив про особливості реформи корпоративного управління Нафтогазу.

Жвавий інтерес у учасників конференції викликала доповідь Президента компанії «Грант Торнтон» і Надзвичайного і Повноважного Посла України Олександра Чалого, який представив аналіз поточного стану газового ринку України, озвучив проблеми і виклики, з якими стикається галузь.

Виконавчий директор ПАТ «Укргазвидобування» Олександр Романюк, представив стратегію кампанії «20/20» і надбання за 2016 рік.

Також про перспективи зростання видобутку газу в Україні говорив виконавчий директор Асоціації газодобувних компаній України Роман Опімах.

Володимир Омельченко, директор енергетичних програм Центру Разумкова, розповів про те, чому вітчизняній нафтогазовій галузі необхідно змінити пріоритети і прийняти нову енергетичну стратегію України.

Доповідь представника ПАТ «Укртрансгаз» Романа Шикеринця стосувалася можливостей компанії як європейського оператора ГТС.

Тема другої сесії конференції – «Ринок природного газу, ціни та тарифна політика». Експерти торкнулися таких питань, як ціни на природний газ, тарифи на його транспортування, розподіл і зберігання.

Представники НАК «Нафтогаз України» – Вікторія Ворочек та Олександр Лактіонов – розповіли про стратегію реформування українського нафтогазового ринку і впровадження європейських принципів роботи, а також розповіли про те, які можливості для співпраці має Україна, як в Європі, так і в інших країнах.

Незалежні експерти говорили про те, якими повинні бути наступні кроки для поліпшення роботи галузі в цілому, а також про роботу операторів газорозподільних мереж.

Тематика третьої сесії – «Перспективні проекти розвитку нафтогазової галузі: ефективні інвестиції в нові рішення і сучасні технології». З доповідями виступили представники дочірніх підприємств Нафтогазу – ПАТ «Укртрансгаз», ДП «Укравтогаз», ПАТ «Укртранснафта», ДП «Науканафтогаз», а також низки інших підприємств нафтогазової галузі.

Про впровадження енергоефективних проектів у нафтогазовій галузі йшлося на заключній, четвертій сесії конференції. Доповідачі – провідні спеціалісти з питань енергоефективності та обліку газу НАК «Нафтогаз України» – Олексій Хабатюк, Ярослав Власюк, Віталій Заєць та Вадим Дмитрик.

Ознайомитись зі слайд-презентаціями доповідей учасників конференції можна на сайті форуму «Нафта та Газ» http://oilgas-expo.com за цим посиланням.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з конференції.Інші новини