На магістральному газогоні балканського напрямку виявлено дефект, плануються ремонтні роботи

Учора в Одеській області на прикордонній ділянці одного з магістральних газогонів балканського напрямку під час перевірки було виявлено тріщину на тілі труби, що спричиняє витік газу, йдеться в оперативному повідомленні

Учора в Одеській області на прикордонній ділянці одного з магістральних газогонів балканського напрямку під час перевірки було виявлено тріщину на тілі труби, що спричиняє витік газу, йдеться в оперативному повідомленні Центрального диспетчерського департаменту ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Станом на сьогоднішній ранок, транзит природного газу до республіки Молдова та країн Балканського регіону здійснюється своєчасно та у повному обсязі, а газотранспортна система України працює у штатному режимі.

Для надійного усунення несправності було вирішено замінити ушкоджену ділянку новою трубою. Наразі формується план проведення вогневих робіт. За попередніми оцінками, для проведення робіт може знадобитися до 8 днів.

Вогневі роботи заплановано розпочати у вівторок. На час проведення цих робіт буде знижено вихідний тиск із газотранспортної системи України на балканському напрямку, про що було повідомлено контрагентів та операторів ГТС суміжних країн.

Газопровід знаходиться в безпосередній близькості від державного кордону, і для проведення ремонтних робіт знадобиться відсікти ділянку трубопроводу довжиною 12 кілометрів, задіявши лінійний кран, який знаходиться на території Республіки Молдова.

Ситуація не створює небезпеки для жителів навколишніх населених пунктів.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини