Надзвичайна ситуація на газопроводі «Уренгой-Помари-Ужгород» не вплине на транзит природного газу в країни Європи

Надзвичайна ситуація, яка була виявлена на магістральному газопроводі «Уренгой-Помари-Ужгород» ...

Надзвичайна ситуація, яка була виявлена на магістральному газопроводі «Уренгой-Помари-Ужгород» 3498,1 км – 3519,9 км (с. Красне, Полтавської області) не вплине на транзит природного газу в країни Європи, повідомляє прес-служба ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Сьогодні о 14.20 було виявлено розгерметизацію магістрального газопроводу з возгорянням.

З 15 до 16 години оперативно були проведені роботи по локалізації ділянки пошкодженого газопроводу.

Станом на 16.15 полум’я погашено.

Внаслідок виникнення надзвичайної ситуації жертв та постраждалих немає.

Пошкоджену ділянку газопроводу перекрито на компресорних станціях з двох боків. Перекрита відстань складає близько 20 км. Потік газу переведено на паралельну нитку газопроводу. Охоронна зона кожної нитки складає близько 250 м.

Таким чином, завдяки конструктивним особливостям української газотранспортної системи та налагодженим протоколам реагування, ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» оперативно впорався з надзвичайною ситуацію та продовжує забезпечувати як безперебійне постачання газу споживачам України, так і транзит в країни Європи.

З урахуванням того, що в даний момент українська ГТС працює в нестандартному режимі через припинення постачання газу в Україну з Російської Федерації, оперативна локалізація пошкодження є черговим підтвердженням надійності української ГТС.

На місці події працюють співробітники ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та виконують заходи відповідно до діючого в компанії плану ліквідації аварійних ситуацій.

Причини виникнення пошкодження газопроводу з’ясовують слідчі органи.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини