Нафтогаз готовий до нової перевірки Генпрокуратурою

НАК «Нафтогаз України» підтверджує свою незмінну готовність забезпечувати контролюючим органам доступ до вичерпної інформації щодо господарської діяльності компанії, зокрема, щодо ...

НАК «Нафтогаз України» підтверджує свою незмінну готовність забезпечувати контролюючим органам доступ до вичерпної інформації щодо господарської діяльності компанії, зокрема, щодо закупівель газу у європейських постачальників. Інформація щодо закупівель компанії у європейських контрагентів протягом 2016 року також розміщено у відкритому доступі на порталі використання публічних коштів http://e-data.gov.ua.

Нафтогаз із розумінням ставиться до регулярних перевірок компанії з боку правоохоронних та слідчих органів та сподівається отримати незалежну оцінку зусиль компанії у забезпеченні українських споживачів газом цієї зими.

За минулий рік постачальниками Нафтогазу були 15 європейських компаній, в тому числі, французька Engie (раніше GDF Suez), німецькі RWE Supply and Trading, Uniper Global Commodities (раніше частина E.on), TrailStone, британська Shell Energy Europe, швейцарська Axpo Trading, норвезька Statoil, польська PGNiG, чеська CEZ та інші провідні компанії Європи.

У 2016 році Нафтогаз імпортував 8,2 млрд куб. м газу, як за власними процедурами закупівлі, так і за процедурами закупівлі, встановленими Кредитною угодою з ЄБРР. Договірні відносини між постачальником та Нафтогазом регулюються стандартизованими договорами EFET (Європейської федерації енерготрейдерів).Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини