Нафтогаз готовий до обговорення умов поставок російського газу в Україну

НАК «Нафтогаз України» вдячний віце-президенту Європейської Комісії Марошу Шефчовичу за донесення позиції української сторони до російської влади в ході зустрічі з міністром енергетики РФ Олександром Новаком.

НАК «Нафтогаз України» вдячний віце-президенту Європейської Комісії Марошу Шефчовичу за донесення позиції української сторони до російської влади в ході зустрічі з міністром енергетики РФ Олександром Новаком. Українська сторона підтримує ініціативу щодо проведення в Брюсселі зустрічі у тристоронньому форматі за участі України, ЄС та Росії.

Нафтогаз є найбільшим транзитером російського газу до європейських споживачів. Компанія забезпечує безперебійний транзит, незважаючи на неодноразові порушення контракту з боку ПАТ «Газпром».

У той же час в питанні імпорту газу для українського ринку Нафтогаз керується двома головними критеріями: конкурентна ціна та гарантії надійності постачання.

Негнучка позиція Газпрому за цими критеріями призвела до того, що пропозиція російської сторони не є конкурентною вже протягом року.

Нафтогаз готовий до відновлення поставок газу з РФ на умовах, зафіксованих у попередніх «зимових пакетах».

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини