Нафтогаз готовий постачати газ Київтеплоенерго навіть без негайної сплати заборгованості

Компанія готова укласти договір про постачання газу з Київтеплоенерго одразу після вирішення питання правонаступництва за борговими зобов’язаннями шляхом укладання договорів переводу боргу між Київтеплоенерго, Київенерго та Нафтогазом, як того вимагає Закон України «Про теплопостачання»

Заяви щодо відмови НАК «Нафтогаз України» постачати газ для КП «Київтеплоенерго» без негайної сплати цією компанією заборгованості, накопиченої її попередником ПАТ «Київенерго», не відповідають дійсності.

Компанія готова укласти договір про постачання газу з Київтеплоенерго одразу після вирішення питання правонаступництва за борговими зобов’язаннями шляхом укладання договорів переводу боргу між Київтеплоенерго, Київенерго та Нафтогазом, як того вимагає Закон України «Про теплопостачання».

Логічно, що, перебираючи на себе заборгованість перед Нафтогазом, Київтеплоенерго має отримати і право вимоги до боржників Київенерго. Зокрема, це стосується розрахунків держави по пільгах і субсидіях за вже поставлений газ та компенсації різниці в тарифах. Крім того, споживачі продовжують погашати заборгованість за попередні періоди, отже нове підприємство матиме джерело коштів для розрахунків за боргами, які складають приблизно місячну вартість закупівлі газу для забезпечення потреб Києва.Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини