Нафтогаз готовий прийняти газ ДТЕК в рахунок боргів Київенерго

Враховуючи значну заборгованість за спожитий газ з боку ПАТ «Київенерго» (входить до групи компаній ДТЕК) перед НАК «Нафтогаз України» та неготовність товариства погасити накопичені борги грошима, Нафтогаз ...

Враховуючи значну заборгованість за спожитий газ з боку ПАТ «Київенерго» (входить до групи компаній ДТЕК) перед НАК «Нафтогаз України» та неготовність товариства погасити накопичені борги грошима, Нафтогаз готовий прийняти газ, вироблений іншими підприємствами групи ДТЕК, в рахунок заборгованості Київенерго.

Наразі заборгованість підприємств групи ДТЕК перед Нафтогазом за спожитий газ складає 3,9 млрд грн. З них 3,5 млрд грн – заборгованість Київенерго, яка вже призвела до відключення гарячого водопостачання у багатьох будинках м. Києва. Київенерго є найбільшим підприємством-боржником Нафтогазу.

Нафтогаз зауважує, що залік обсягів газу, що належить ДТЕК, в рахунок погашення заборгованості Київенерго сприятиме фінансовому оздоровленню столичного виробника теплової енергії та дозволить у найкоротші строки відновити постачання гарячої води у будинки киян.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини