Нафтогаз готовий забезпечити газопостачання усіх бюджетних установ

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» готова забезпечити необхідними обсягами газу всі бюджетні установи та організації, а також заклади охорони здоров’я, що знаходяться у комунальній власності

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» готова забезпечити необхідними обсягами газу всі бюджетні установи та організації, а також заклади охорони здоров’я, що знаходяться у комунальній власності. Щоб зробити процес більш зручним та швидким, компанія максимально спрощує і оптимізує процедуру подачі документів та укладання угод для цієї категорії споживачів.

Нафтогаз є одним з учасників ринку газопостачання і не несе відповідальності за діяльність інших постачальників, які не виконують взяті на себе зобов’язання перед бюджетними організаціями та установами. Нагадаємо, велика кількість бюджетних організацій зіштовхнулися з тим, що приватні постачальники, які раніше забезпечували їх газом, відмовилися від виконання своїх обов’язків або взагалі зникли.

Водночас Нафтогаз, розуміючи ситуацію, не тільки запропонував фіксовану ціну для бюджетних організацій до кінця 2022 року – 13,7 грн за 1 куб. м (із транспортуванням та ПДВ – 16,55 грн), а й опрацював спрощену процедуру для подачі заявки для цієї категорії споживачів.

НАК забезпечує газом 1,3 млн домогосподарств. Підключення 12,5 тис бюджетних організацій та установ може відбутися протягом найближчих днів.

«Нафтогаз Трейдинг» надає додатковий номер телефону виключно з питань укладання договорів постачання природного газу з бюджетними установами та організаціями, а також релігійними організаціями: (044) 300-25-50.


 

Інші новини