Нафтогаз готується розширити свою присутність на ринку побутових споживачів

Група Нафтогаз розпочинає інформаційно-рекламну кампанію, яка є частиною підготовки до продовження газової реформи та розширення присутності групи Нафтогаз на роздрібному ринку газу

Група Нафтогаз розпочинає інформаційно-рекламну кампанію, яка є частиною підготовки до продовження газової реформи та розширення присутності групи Нафтогаз на роздрібному ринку газу. Для кампанії створено кілька телевізійних та радіо роликів, розпочато комунікацію в інтернеті та соціальних мережах.

Наразі частка групи Нафтогаз в сегменті постачання газу побутовим споживачам становить близько 2%. При цьому Нафтогаз багато років забезпечує наявність обсягів газу, необхідних для потреб усіх побутових споживачів, які користуються газом в Україні, хоч і не постачає газ безпосередньо більшості з них.

Ринок роздрібного постачання газу для населення залишається монополізованим приватними компаніями-посередниками (газзбутами), які належать операторам розподільчих мереж (облгазам). Пов’язані з цими компаніями особи вже кілька років інвестують у розповсюдження негативної інформації щодо Нафтогазу на телебаченні і в інших масових медіа, що може ускладнити вихід компанії на роздрібний ринок.

Очікується, що лібералізація ринку газу для всіх категорій споживачів відбудеться у травні поточного року, коли завершиться дія режиму спеціальних обов’язків з продажу газу населенню та будуть усунені обмеження для побутових споживачів щодо зміни постачальника природного газу.

Мета рекламно-інформаційної кампанії, що стартувала, – сприяти створенню сприйняття Нафтогазу як відповідального гравця ринку, який здатен забезпечити тепло в оселях українців, незважаючи на критичні ризики та загрози. Така можливість стала результатом важких протистоянь з ПАТ «Газпром», наполегливого впровадження прозорих європейських правил на газовому ринку і боротьби з корупцією.

За останні шість років група Нафтогаз заробила в ділових та дипломатичних колах репутацію надійного і прозорого контрагента, вартість запозичень для компанії постійно зменшується. Менеджмент Нафтогазу ставить за мету досягнути такого ж рівня позитивного сприйняття групи на рівні побутових споживачів.

Готуючись до вільної конкуренції на споживчому ринку, Нафтогаз впроваджує пілотні проекти з управління клієнтським досвідом і підвищення якості обслуговування для побутових споживачів. Компанія розробляє нові продукти для населення, а також малого та середнього бізнесу. У січні цього року група запустила нову онлайн платформу для обслуговування клієнтів gas.ua. Крім того, Нафтогаз співпрацює з регулятором ринку щодо спрощення процедури зміни постачальника газу для побутових споживачів.Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини