Нафтогаз і Єгипетська Генеральна Нафтова Корпорація обговорили реалізацію спільного проекту

Перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома та головний виконавчий директор Єгипетської Генеральної Нафтової Корпорації ...

Перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома та головний виконавчий директор Єгипетської Генеральної Нафтової Корпорації (ЄГНК, EGYPTIAN GENERAL PETROLEUM CORPORATION) Абед Ізз Ель Рігаль обговорили стан реалізації проекту з видобутку вуглеводнів на території Alam Еl Shawish East у Західній пустелі Арабської Республіки Єгипет.

Сторони обговорили поточну ситуацію на світовому ринку нафти та кроки, які потрібно вжити сторонам для подальшої реалізації проекту. Нафтогаз розраховує на підтримку єгипетських партнерів у цьому питанні.

Крім того, на зустрічі обговорили питання, пов’язані із діяльністю філії та реалізацією концесійної угоди. Зокрема, йшлося про співпрацю філії з податковими органами, виробничі питання щодо виконання робочої програми та питання розрахунків за реалізовані вуглеводні.

Нафтогаз отримав запевнення у підтримці ЄГНК по всім напрямкам проекту. Сторони домовились про проведення робочих зустрічей своїх фахівців продовж наступного тижня.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»


Інші новини