Нафтогаз надасть контраргументи для скасування рішення про призупинення процедури стягнення

НАК «Нафтогаз України» отримала повідомлення про те, що апеляційний суд округу Свеа, який розглядає апеляційні скарги ПАТ «Газпром» на арбітражні рішення в справах з Нафтогазом, цього тижня виніс рішення про ...

НАК «Нафтогаз України» отримала повідомлення про те, що апеляційний суд округу Свеа, який розглядає апеляційні скарги ПАТ «Газпром» на арбітражні рішення в справах з Нафтогазом, цього тижня виніс рішення про призупинення виконання рішення арбітражу.

Рішення було прийняте судом без виклику Нафтогазу і, відповідно, без урахування пояснень і аргументів, які були б представлені Нафтогазом, якби суд повідомив його про наявність такого клопотання Газпрому і розгляд судом цього питання.

Рішення є тимчасовим. Компанія найближчим часом надасть суду свої розгорнуті пояснення та контрагрументи і очікує, що, врахувавши їх, суд скасує рішення про призупинення.

Рішення не призводить до автоматичного скасування існуючих рішень в різних юрисдикціях, в результаті яких були накладені арешти на активи Газпрому. Воно не призводить до скасування рішень арбітражу і не дає Газпрому можливості вимагати у Нафтогазу повернення 2,1 млрд дол., вже зарахованих рішенням Арбітражу в якості компенсації Нафтогазу.

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини