Нафтогаз оголошує повторні відкриті торги на закупівлю проектно-вишукувальних робіт для добудови Метрологічного центру

Попередні торги було відмінено через невідповідність кваліфікаційним критеріям пропозицій усіх чотирьох компаній, які подали документи на участь у тендері

НАК «Нафтогаз України» оголошує повторні відкриті торги на закупівлю проектно-вишукувальних робіт для добудови Метрологічного центру, який за допомогою сучасного вимірювального обладнання та еталонів зможе забезпечити калібрування/повірку та випробування засобів вимірювання об’єму та об’ємної витрати, фізичних параметрів та компонентного складу природного газу.

Попередні торги було відмінено через невідповідність кваліфікаційним критеріям пропозицій усіх чотирьох компаній, які подали документи на участь у тендері — ПАТ «Український інститут по проектуванню нафтопереробних і нафтохімічних підприємств «УКРНАФТОХІМПРОЕКТ», ТОВ «Нові інтегровані системи автоматизації», ПАТ «ІВП «Вніпітрансгаз» та ТОВ «Діпрогаз».

Основні завдання, які мають бути реалізовані проектною організацією: розроблення проектної документації в три стадії: техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), проект (П) та робоча документація (Р).

При розробці проектної документації необхідно максимально використати обладнання, поставлене для Метрологічного центру за програмою TAСIS-INOGATE в рамках технічної допомоги Європейського Союзу та королівства Нідерланди.

Проектна документація (стадія ТЕО та П) підлягає проходженню експертизи з подальшим отримання позитивного експертного звіту.

Очікувана вартість закупівлі не перевищить 26,73 млн грн.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 15:00 год. 19.11.2018.

Учасники торгів повинні забезпечити відповідність встановленим у тендерній документації кваліфікаційним критеріям та умовам.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель ProZorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-11-02-002231-b

За довідками щодо проведення торгів звертатися за тел. +38044 586-37-68, або електронною поштою на адресу [email protected]


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини