Нафтогаз оголошує повторний тендер на закупівлю ліцензій на програмне забезпечення Microsoft

НАК «Нафтогаз України» оголошує повторні відкриті торги та запрошує компанії взяти участь у тендері на закупівлю ліцензій/субліцензій на право використання програмного забезпечення виробництва корпорації Microsoft

НАК «Нафтогаз України» оголошує повторні відкриті торги та запрошує компанії взяти участь у тендері на закупівлю ліцензій/субліцензій на право використання програмного забезпечення виробництва корпорації Microsoft.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає 14 млн грн. (без ПДВ).

Строк надання послуг – протягом 12 місяців від дати набуття чинності договору з переможцем торгів.

Попередні торги, які було оголошено 5 вересня 2016 року, були скасовані через те, що до участі у торгах було допущено лише одного учасника, а пропозиція іншого учасника не відповідала вимогам тендерної документації.

Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям, мати працівників відповідної кваліфікації та документально підтверджений досвід виконання аналогічного договору.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 10:00 год. 08 грудня 2016 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozzoro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-07-001091-b/.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 33 00, щодо проведення торгів та отримання тендерної документації – тел. (044) 586 37 68.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини