Нафтогаз оголошує тендер на пошук інвестиційного радника щодо активів в Єгипті

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги та запрошує компанії взяти участь у тендері на надання інвестиційно-банківських послуг щодо активів Нафтогазу, пов’язаних із розвідкою, розробкою і видобуванням вуглеводнів на території Арабської Республіки Єгипет (АРЄ)

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги та запрошує компанії взяти участь у тендері на надання інвестиційно-банківських послуг щодо активів Нафтогазу, пов’язаних із розвідкою, розробкою і видобуванням вуглеводнів на території Арабської Республіки Єгипет (АРЄ).

Обраний радник має забезпечити надання послуг, які включатимуть:

- аналіз та рекомендації щодо потенційної основи для продажу (поточної ситуації на ринку потенційних інвесторів, проведених та запланованих аналогічних угод, визначення оптимального часу для укладання угод(и) тощо) та необхідних заходів для максимізації інвестиційної вартості активів, з метою прийняття Нафтогазом остаточного рішення стосовно доцільності продажу активів на території АРЄ;

- створення переліку потенційних інвесторів та можливих способів їх залучення;

- організацію і проведення інформаційних заходів та переговорів із потенційними інвесторами;

- у разі прийняття відповідних рішень та за умови отримання погоджень згідно з чинним законодавством та статутом компанії структурування угод(и) і забезпечення іншого супроводження.

В рамках нової Антикорупційної програми Нафтогазу в опитувальнику для учасників торгів застосовані вимоги комплаєнс-політики. Зокрема мають бути надані відповіді щодо структури власності, кінцевого бенефіціарного власника, наявності/відсутності пов’язанності представників учасника зі співробітниками Нафтогазу, наявності/відсутності санкцій з боку РНБОУ, США, ЄС, наявності/відсутності політичних діячів серед власників та інші важливі питання, що дозволять Нафтогазу завчасно проаналізувати та зменшити комплаєнс-ризики.

Оголошення тендеру зумовлено рекомендацією наглядової ради Нафтогазу. Вивчення можливості продажу активів Нафтогазу в Єгипті виконується з урахуванням результатів комплексного стратегічного аналізу діяльності Групи Нафтогаз та розробки її стратегічних цілей.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає до 1,45 млн дол. США.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2018 року.

Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати працівників відповідної кваліфікації, підтверджений досвід виконання аналогічного договору та офіси у країнах Європи та/або Близького Сходу, та/або Північної Африки. Крім того, учасники мають надати підтвердження того, що знаходяться серед перших 25-ти фінансових радників за показником «Оголошені угоди зі злиття та поглинання в регіоні Європа, Близький Схід та Африка» у Огляді угод зі злиття та поглинання Томсон Ройтерз за 2016 рік або серед перших 20-ти фінансових радників за показником «Оголошені угоди Африка та Близький Схід (будь-яке залучення)», опублікованим Блумберг Фінанс Л.П. у «Світовому Огляді ринку угод зі злиття та поглинання. Фінансові рейтинги за 2016 рік».

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 10:00 «03» травня 2017 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozzoro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-03-31-001899-b.

За довідками щодо проведення торгів та отриманням форм у форматах Word та Excel звертатися за тел. +38 044 586 3768 або електронною поштою на адресу [email protected].

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини