Нафтогаз оголошує тендер на пошук радника з управління проектом анбандлінгу

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги з метою отримати висококваліфіковані послуги з управління проектом по відокремленню діяльності з транспортування природного газу («анбандлінгу»)

Зважаючи на виняткове значення діяльності з транспортування газу для економіки країни та українських і європейських споживачів газу, НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги з метою отримати висококваліфіковані послуги з управління проектом по відокремленню діяльності з транспортування природного газу («анбандлінгу»).

За результатами надання послуг має бути забезпечене ефективне відділення функції транспортування від групи Нафтогаз відповідно до плану анбандлінгу, затвердженого Постановою КМУ №496 від 01.07.16.

Серед основних завдань, які мають бути реалізовані радником:

- розробка та забезпечення своєчасного виконання детального плану проекту;

- управління проектом, і, зокрема, координація роботи працівників, експертів або інших залучених консультантів;

- надання практичних рекомендацій, обґрунтованих досвідом радника у реалізації проектів з відокремлення діяльності з транспортування природного газу у країнах ЄС, та сприяння прийняттю обґрунтованих і ефективних рішень у процесі відокремлення;

- підготовка інформаційних та презентаційних матеріалів;

- інший супровід.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає до 900 000 дол. США

Строк надання послуг – до 31 грудня 2017 року.

Учасники торгів мають підтвердити наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а також наявність документально підтвердженого досвіду реалізації проектів з відокремлення від вертикально-інтегрованої компанії оператора газотранспортної системи, який після відокремлення був сертифікований у відповідності до вимог 3-го Енергопакету ЄС.

В рамках нової Антикорупцйної програми Нафтогазу в опитувальнику для учасників торгів застосовані вимоги комплаєнс-політики. Зокрема мають бути надані відповіді щодо структури власності, кінцевого бенефіціарного власника, наявності/відсутності пов’язанності представників учасника зі співробітниками Нафтогазу, наявності/відсутності санкцій з боку РНБОУ, США, ЄС, наявності/відсутності політичних діячів серед власників та інші важливі питання, що дозволять Нафтогазу завчасно проаналізувати та зменшити комплаєнс-ризики.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 10:00 год. «03» травня 2017 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozzoro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-03-31-002058-b.

За довідками щодо проведення торгів та отриманням форм у форматах Word та Excel звертатися за тел. (044) 586-37-68 або електронною поштою на адресу [email protected].

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини