Нафтогаз оголошує тендер на послуги з особистої охорони

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги, пов’язані з безпекою, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг із забезпечення особистої охорони у наступному році

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги, пов’язані з безпекою, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг із забезпечення особистої охорони у наступному році.

Відповідно до законодавства, такі послуги можуть надаватись тільки працівниками поліції охорони Національної поліції України.

Очікувана вартість закупівлі складає близько 827 тис. грн.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2017 року включно.

Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники торгів мають відповідати кваліфікаційним вимогам, мати працівників з відповідною кваліфікацією та досвідом роботи.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 15:00 год. 12 грудня 2016 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-25-001251-a.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 33 34, щодо проведення торгів та отримання тендерної документації – тел. (044) 586 37 68.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини