Нафтогаз оголошує тендер на послуги з розробки та впровадження SAP

Очікувана вартість закупівлі послуг складає 24 млн грн з ПДВ. Строк надання послуг – протягом 12 місяців від дати укладення договору

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги та запрошує компанії взяти участь у тендері на закупівлю послуг з розробки та впровадження автоматизованої системи керування процесами бухгалтерського, податкового обліку, бюджетування та консолідації фінансової звітності на базі програмного забезпечення SAP.


Згідно з кращими сучасними практиками інформаційних технологій в компанії були розроблені концепція та інвестиційне обґрунтування створення комплексної автоматизованої системи керування (КАСК) основними бізнес-процесами на платформі ERP-системи компанії SAP AG.

Ще у 2010-2012 роках було реалізовано перший етап впровадження КАСК — проведено автоматизацію процесів фінансового планування та створено необхідну інфраструктуру для повноцінної роботи КАСК та її розширення.

Ця закупівля забезпечить подальшу автоматизацію як облікових процесів, так і процесів бюджетування і консолідації фінансової звітності, що забезпечить ефективний моніторинг та управління ресурсами компанії в ринкових умовах.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає 24 млн грн з ПДВ.

Строк надання послуг – протягом 12 місяців від дати укладення договору.

Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати працівників відповідної кваліфікації та документально підтверджений досвід виконання аналогічного договору.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 10:00 27 березня 2017 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozzoro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-02-22-002627-c/

За довідками щодо проведення торгів звертатися за тел. (044) 586 37 68.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини