Нафтогаз оголошує тендер на закупівлю інвестиційно-банківських послуг, пов’язаних з анбандлінгом та залученням партнера до управління ГТС

Основні завдання, які мають бути реалізовані: оцінка ризиків відокремлення та надання рекомендацій щодо зменшення їх негативного впливу; створення умов для успішного відбору кваліфікованого партнера з управління ГТС ...

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на надання інвестиційно-банківських послуг, пов’язаних із забезпеченням відокремлення діяльності з транспортування природного газу («анбандлінгу»), включаючи залучення кваліфікованого партнера до управління газотраснпортною системою України.

Основні завдання, які мають бути реалізовані: оцінка ризиків відокремлення та надання рекомендацій щодо зменшення їх негативного впливу; створення умов для успішного відбору кваліфікованого партнера з управління ГТС; допомога у структуруванні взаємовідносин з основними зацікавленими сторонами (акціонерами оператора ГТС та замовника, кредиторами, органами державної влади тощо); допомога з підготовки документів, необхідних для процесу відбору кваліфікованого партнера, включаючи підготовку проекту умов та порядку проведення конкурсу та критеріїв обрання; підготовка переліку потенційних партнерів; визначення основних комерційних умов угоди з кваліфікованих партнером; структурування угоди; інформаційне та інше необхідне супроводження залучення партнера.

Затверджувати результати конкурсу на обрання кваліфікованого партнера (партнерів) по управлінню української ГТС, відповідно до Закону «Про ринок природного газу», має Верховна Рада за поданням Кабінету Міністрів України. Умови конкурсу має розробити та затвердити КМУ.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає до 7,6 млн дол.

Відповідно до Постанови КМУ від 1 липня 2016 р. № 496 відокремлення оператора ГТС має відбутись протягом 30 днів з дати набрання чинності остаточними рішеннями по суті арбітражних справ між Нафтогазом та Газпромом у Стокгольмському арбітражі. При цьому залучення кваліфікованого партнера до управління ГТС – складний багатоетапний процес.

Учасники торгів мають підтвердити наявність матеріально-технічної бази, зокрема офісів в мінімум трьох країнах ЄС; працівників відповідної кваліфікації з досвідом роботи у сфері злиття та поглинання у нафтогазовій галузі в країнах ЄС протягом останніх п’яти років, необхідних сертифікатів; досвід виконання аналогічних договорів.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 11:00 год 2 жовтня 2017 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-01-001547-c.

За довідками щодо проведення торгів звертатися за тел. (044) 586 3768 або електронною поштою на адресу [email protected].

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії
«Нафтогаз України»Інші новини