Нафтогаз оголошує тендер на закупівлю послуг з надання у користування хмарної обчислювальної інфраструктури та розміщення серверного обладнання

Для забезпечення бізнес-процесів НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю послуг з використання хмарної обчислювальної інфраструктури та розміщення серверного обладнання

Для забезпечення бізнес-процесів НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю послуг з використання хмарної обчислювальної інфраструктури та розміщення серверного обладнання.

На сьогодні інфраструктура ІТ-сервісів компанії базується на серверному обладнанні виробництва 2005-2011 років, вичерпало свою здатність до модернізації і не може забезпечувати реалізацію завдань з трансформації групи. Більша частина комплектуючих для цього обладнання вже знята з виробництва, що ускладнює поточний ремонт техніки.

Компанія визначила, що оптимальним рішенням з точки зору бюджету та управління є використання хмарної обчислювальної інфраструктури на обладнанні постачальника цих послуг. Таке рішення забезпечить гнучкість як у нарощуванні обчислювальних потужностей, так і у їх розподілі між різними системами.

Оскільки частину обчислювального обладнання через специфіку його роботи неможливо розмістити у хмарній інфраструктурі, для взаємодії з рештою ІТ-інфраструктури групи планується розмістити таке обладнання у центрі обробки даних постачальника послуг у відповідності до моделі Hybrid Cloud.

Серед основних вимог:

- Розташування ЦОД, в якому знаходяться обчислювальні потужності та ресурси систем зберігання даних і в якому буде розміщене серверне обладнання, – м. Київ, в межах однієї локації.

- Система управління інформаційною безпекою хмарних сервісів та ресурсів, що надаються учасником, має відповідати вимогам міжнародного стандарту ISO 27001:2013.

- Хмарна обчислювальна інфраструктура повинна використовувати у своїй роботі лише ліцензійне програмне забезпечення.

- Виконавець повинен мати доступ до цілодобової партнерської технічної підтримки від виробника програмного забезпечення гіпервізора, що використовується в роботі Хмари.

- Виконавець повинен мати власний колл-центр на території України для реєстрації інцидентів з підтримкою систем та послуг, що надаються, режим роботи якого має бути цілодобовим (24х7x365).

- Виконавець має забезпечувати резервне копіювання всіх даних, розміщених в Хмарі, та фізичну і логічну цілісність таких резервних копій.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає до 22,131 млн грн.

Умови договору передбачають поступове замовлення хмарних обчислювальних ресурсів.

Строк надання послуг - протягом 12 місяців з дати укладення договору.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 15:00 год. 23 грудня 2019 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-11-22-003215-b

За довідками щодо проведення торгів звертатися за тел. (044) 586 37 68.

 

Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

Інші новини