Нафтогаз оголошує тендер на закупівлю послуг з пошуку персоналу

НАК «Нафтогаз України» у зв’язку із запланованою трансформацією оголошує відкриті торги та запрошує компанії взяти участь у тендері на закупівлю послуг з пошуку персоналу ...

НАК «Нафтогаз України» у зв’язку із запланованою трансформацією оголошує відкриті торги та запрошує компанії взяти участь у тендері на закупівлю послуг з пошуку персоналу – шести кандидатів на посади керівників вищої ланки в компанії.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає до 22 млн грн.

Термін надання послуг – до 31.12.2019 року.

Основні вимоги до процесу пошуку та підбору кандидатів: замовник має скласти заявки на пошук кандидата відповідно до завдань посади, вимог до освіти, досвіду роботи, професіональних та особистісних компетенцій, професійного та управлінського досвіду. А виконавець відбирає кандидатів, проводить співбесіди, формує короткий список кандидатів (3-5 чоловік) строком до 35 робочих днів від дати погодження профілю посади.

Також переможець тендеру перевіряє рекомендації найкращих кандидатів з короткого списку та організовує супровід до моменту працевлаштування кандидата. У разі необхідності рекрутингова компанія має замінити кандидата протягом гарантійного терміну.

Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники торгів повинні мати документально підтверджений досвід виконання аналогічного договору.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 15:00, 16 жовтня 2018 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozzoro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-14-001942-c

За довідками можна звертатися за тел. (044) 586 37 68


Департамент з корпоративних комунікацій
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»

 

Інші новини