Нафтогаз оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань

З метою виявлення та знешкодження неправомірних дій, в тому числі і запобігання економічному шахрайству НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю послуг ...

З метою виявлення та знешкодження неправомірних дій, в тому числі і запобігання економічному шахрайству НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань (Forensic accountant).

Послуги, які мають бути надані підрядником до 31 грудня 2018 року, включатимуть розслідування щодо:

- підозрілих операцій;
- фальсифікації фінансової звітності;
- порушень нормативно-правової бази;
- хабарництва та корупції;
- неналежних бізнес-відносин;
- незаконного привласнення активів;
- конфлікту інтересів.

Початок співробітництва з провідними компаніями світу у сфері боротьби з корупцією та хабарництвом є черговим кроком в реалізації стратегії нульової толерантності до корупції, яку реалізує Група Нафтогаз.

Очікується, що залучення міжнародних експертів сприятиме побудові ефективної внутрішньої системи протидії корупції та удосконаленню бізнес-процесів у Групі Нафтогаз.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає до 26 млн грн.

Серед вимог до потенційних учасників тендеру – наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, наявність документально підтвердженого досвіду проведення фінансових та антикорупційних розслідувань, у т.ч. на території ЄС або США та на території України. Крім того, учасник має підтвердити наявність належним чином облаштованого офісу/офісів на території країн ЄС, один з яких має бути розташований на території Великобританії.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 11:00 год. «14» серпня 2017 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozzoro за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-13-002366-b.

За довідками щодо проведення торгів та отриманням форм у форматах Word та Excel звертатися за тел. (044) 586-37-68 або електронною поштою на адресу [email protected].


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини