Нафтогаз оголошує тендер на закупівлю супервайзерських послуг з нагляду за бурінням

З метою дотримання Правил розробки нафтових і газових свердловин від 15.03.17 N 118, НАК «Нафтогаз України» оголошує тендер на закупівлю послуг супервайзерського супроводу і контролю за проведенням робіт ...

З метою дотримання Правил розробки нафтових і газових свердловин від 15.03.17 N 118, НАК «Нафтогаз України» оголошує тендер на закупівлю послуг супервайзерського супроводу і контролю за проведенням робіт та наданням послуг під час буріння свердловин №120, 111, 116 на родовищі Академіка Шпака Будищансько-Чутівської ліцензійної ділянки.

Послуги, які мають бути надані підрядником до 31 грудня 2020 року, передбачають забезпечення відповідності виконуваних Генеральним підрядником бурових робіт та наданих Сервісними компаніями послуг Проектно-кошторисній документації, з дотриманням вимог ПБ, ОП і ООС та чинного законодавства України, а також представлення інтересів Замовника.

Очікується, що залучення супервайзера дозволить забезпечити проведення бурових робіт якісно та у суворій відповідності до вимог законодавства.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає до 16,6 млн грн.

Серед вимог до потенційних учасників тендеру – наявність обладнання та матеріально-технічної бази, працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, та документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 11:00 год. 06 листопада 2017 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozzoro за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-05-000679-c.

За довідками щодо проведення торгів звертатися за тел. (044) 586-37-68 або електронною поштою на адресу [email protected].
 

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини