Нафтогаз оголошує тендери на закупівлю послуг з охорони офісних приміщень

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю послуг з охорони об’єктів компанії.

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю послуг з охорони об’єктів компанії.

Відкриті торги проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 937, якою затверджено перелік об’єктів держаної та інших форм власності, охорона нерухомого майна яких здійснюється виключно органами поліції охорони Національної поліції України на договірних засадах.

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є послуги з охорони адміністративного будинку Нафтогазу, орендованих офісних приміщень, прилеглих до них територій, інших будівель, які можуть бути переданими компанії у 2016-2017 роках, а також забезпечення пропускного режиму на зазначених об’єктах.

Очікувана вартість закупівель – до 7,15 млн грн.

Строк надання послуг – 12 місяців з дати підписання акту прийому-передачі під охорону офісних приміщень.

Учасники повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 10.00 год. 18.03.2016 р.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 3765, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – тел.:(044) 586 3768.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини