Нафтогаз оголошує відкриті торги на надання послуг щодо оцінки активів групи

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з оцінки активів, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з визначення справедливої та ринкової вартості (оцінки) активів Нафтогазу та підприємств групи

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з оцінки активів, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з визначення справедливої та ринкової вартості (оцінки) активів Нафтогазу та підприємств групи.

Послуги закупаються у зв’язку з необхідністю проведення планової переоцінки основних засобів підприємств групи, а по відношенню до Укртрансгазу – також у зв’язку з майбутнім відокремленням діяльності з транспортування природного газу.

Основні завдання, які мають бути реалізовані: 1) визначення справедливої вартості активів (основні засоби) Нафтогазу, його дочірніх підприємств та господарських товариств, у яких 50 та більше відсотків статутного капіталу належать компанії, та залишкових строків їх корисного використання; 2) визначення ринкової вартості активів (основні засоби та незавершені капітальні інвестиції), що обліковуються на балансі Укртрансгазу, та необхідні для здійснення діяльності з транспортування природного газу магістральними трубопроводами.

Очікувана вартість закупівлі становить до 22,0 млн грн.

Кінцевий строк надання послуг – до 30 червня 2019 року.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 11:00 09.10.2017 року.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації, мати працівників відповідної кваліфікації та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-06-002415-c.

За довідками щодо проведення торгів звертатися за тел. +38044 586 3809 або електронною поштою на адресу [email protected].

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії
«Нафтогаз України»Інші новини