Нафтогаз оголошує відкриті торги на проведення аудиту фінансової звітності компанії та перевірки фінансово–господарської діяльності

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги фінансового аудиту, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з проведення аудиту річної консолідованої, огляду проміжної окремої та аудиту річної окремої фінансової звітності ...

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги фінансового аудиту, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з проведення аудиту річної консолідованої, огляду проміжної окремої та аудиту річної окремої фінансової звітності компанії, складеної у відповідності до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), а також послуг перевірки фінансово-господарської діяльності.

Основні завдання, які мають бути реалізовані: огляд проміжної окремої фінансової звітності Нафтогазу за 9 місяців 2017 та 9 місяців 2018 року, аудит окремої фінансової звітності за 2017 та 2018 роки, аудит консолідованої фінансової звітності за 2017-2018 роки. Також аудитор має здійснити перевірку фінансово-господарської діяльності відповідно до умов договору з Міжнародним банком реконструкції та розвитку .

Очікувана вартість закупівлі становить до 45,4 млн грн.

Строк надання послуг – до 30 червня 2019 року.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 11:00 02.10.2017 року.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації, мати працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-01-001407-c.

За довідками щодо проведення торгів звертатися за тел. +38044 586 3768 або електронною поштою на адресу [email protected].

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії
«Нафтогаз України»Інші новини